GALABET TELEGRAM BONUSU

GALABET TELEGRAM BONUSU

Telegram bilgilendirme grubumuza üye olan ve katılım formunu dolduran üyelerimize tüm sanal sporlarda (e-sporlar, sanal sporlar, simülasyon sporlar ve diğerleri)  kullanabilecekleri 20 freebet  ödülü verilecektir. Etkinliğe katılım sağlayabilmeniz için Telegram kanalımıza abone olduktan sonra Hakkında alanındaki anket linkine tıklayarak ankete katılmanız gerekmektedir.

 

Kurallar ve Şartlar;

 1. Freebet ödülünün kullanımında herhangi bir çevrim, yatırım şartı ve kazanç sınırı bulunmamaktadır. Kazanmış olduğunuz freebeti hesabınıza eklenmesi ile hemen kullanabilirsiniz.
 2. 08.08.2020 Cumartesi  saat 16:00 ile 09.08.2020 Pazar 23:59 tarihleri arasında telegram hattımıza üye olunması gerekmektedir.
 3. Freebet ödülünden yararlanmak için Telegram bilgilendirme hattımıza üye olmanız  gerekmektedir;
  1. Üyelik formunda yer alan telefon numarası bilgisi kısmına; 10 haneden oluşacak , 5xx formatında telefon numarası girilmesi gerekmektedir.
  2. Üyelik formunda yer alan üye id veya üye numarası bölümüne doğru bilgi girilmesi gerekmektedir.
 4. Her üye sadece bir kez bu promosyonumuzdan yararlanabilir.
 5. Kazandığınız  freebeti en az 2’li kombine, her seçiminiz için min. 1,80 oran ile kullanabilirsiniz
 6. Kazanılan Freebetlerin hesaba geçişi 10.08.2020 Pazartesi günü gerçekleştirilecektir.
 7. Kazanmış olduğunuz freebet diğer promosyonlar ile birleştirilememektedir.
 8. Ödül yükleme süreci zarfında Canlı Yardım hattını ve Twitter-Instagram uygulamalarındaki DM kısmını meşgul etmemeniz gerekmektedir.
 9. Galabet bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*